Ozan Tufan İçin 2 Dev Kulüp Harekete Geçebilir

Fenerbahçe’nin başarılı isimleri arasında yer alan Ozan Tufan için talipler teker teker gelmeye başladı. 20 milyon Euro serbest kalma bedeline sahip olan orta saha oyuncusunu Leicester City ve Crystal Palace istiyor.

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı ismi Ozan Tufan için transfer perdesi aralanmaya başladı. İngiltere Premier Lig’de top koşturmayı hedefleyen sarı lacivertli oyuncunun serbest kalma bedeli ise 20 milyon Euro olarak belirlendi.

Vedat Muriç’in ardından Ozan’ın da satışının sıkça gündeme geldiği günlerde, başarılı oyuncu Avrupa hedefini ilk sırada tutmayı tercih ediyor. Öncesinde de Premier Lig’in kıyısından dönmüş olan 25 yaşındaki yetenekli oyuncu, bu kez ise hedefine daha yakın görünüyor.

Avrupa ekiplerinin yanı sıra, Süper Lig’de de özellikle Beşiktaş’ın çok istediği Ozan, ayrıca Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından da yakından takip ediliyor.

Alternatifi Olmadan Gidemez

Milli yıldızın adının Dorukhan ve Visca ile anılmasının ardından ise 2 dev kulüpten istek olduğu öğrenildi.

Serbest kalma bedeli 20 milyon Euro olan Ozan Tufan, bu rakamı getiren her kulüple masaya oturmaya hazır olan Fenerbahçe yönetiminin de alternatif arayışına girmesine neden oldu.

Öte yandan Zajc’ı kiralık gönderen ve Mehmet Ekici ile de yolları ayıran Sarı Kanarya ekibinin, Ozan Tufan’ın alternatifini garantiye almadan transfere de sıcak bakmadığı öğrenildi.

Güncel Yazılar