Ozan Tufan İçin Beşiktaş’tan Resmi Hamle Geldi

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Kulüplerin maç dönemi olduğu gibi transfer sürecinde de birbirleriyle rakip olması da farklı heyecanlara neden oluyor.

Son zamanlarda Süper Lig’in transfer gündeminde sık sık adı geçen isimlerden biri de Fenerbahçe ekibinin yıldız oyuncusu Ozan Tufan oldu. Orta saha mevkide top koşturan başarılı oyuncunun, sürekli olarak farklı takımlara gideceğine ilişkin iddialar ise ortalığı karıştırdı.

Adı sık sık farklı takımlarla anılan Ozan Tufan için, en çok konuşulan kulüp ise Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Beşiktaş oldu.

Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın yeni sezon kadrosunda görmek istediği Ozan Tufan için ise resmi hamle resmen gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre Kara Kartal yönetiminde yer alan Ahmet Nur Çebi, Ali Koç  ile görüşerek Ozan’ı istedi.

Erol Bulut Bırakmak İstemiyor

Ortaya atılan bu iddia ile Fenerbahçe taraftarının yanı sıra, tüm spor camiası da ayağa kalktı.

Sarı lacivertli ekibin yıldızı parlayan isimlerinden biri olan Ozan Tufan’ın, yeni sezonda Fenerbahçe’de kalacağı düşünülüyor. Fakat Beşiktaş’ın resmi hamlesinin nasıl sonuçlanacağı da merak konusu oldu.

Son kararı Erol Bulut’un vereceği öğrenilirken, teknik adamın da Ozan’ı bırakmaya niyeti olmadığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar