Ozan Tufan Milli Maçtaki Performansıyla Takdir Topladı

Süper Lig temsilcilerinden olan Fenerbahçe ekibinde forma terleten Ozan Tufan, milli maçtaki performansıyla gönüllere taht kurdu.

Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha isimlerinden olan Ozan Tufan, dün akşam oynanan Sırbistan – Türkiye maçındaki performansı ile gönüllere taht kurdu.

Dedesinin vefat etmesine rağmen, Sırbistan maçında sahaya çıkarak, ay yıldızlı formayla profesyonelce mücadele eden 25 yaşındaki oyuncu, üstün performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Süper Lig’de sarı lacivertli formayı terleten başarılı orta saha oyuncusu, gün içerisinde dedesinin vefat haberini aldı. Buna rağmen ise Sırbistan-Türkiye maçında sahaya çıkarak mücadele etti.

Takım kaptanı olarak sahada forma terleten Ozan’ın bu davranışı ve maçtaki üstün performansı da sosyal medyada büyük takdir topladı.

Gönülleri Fethetti

Hem A Milli Takım hem de Fenerbahçe’nin başarılı ismi olan Tufan, UEFA Uluslar Ligi maçının da ilk 11 kadrosunda yer aldı.

Kaptanlık pazubandı ile maçın en önemli isimlerinden biri haline sporcu, aldığı acı habere rağmen ise sahada ay yıldızlı formasıyla harikalar yarattı.

Dedesinin kaybına rağmen sahadaki üstün performansı ile Türkiye halkının gurur kaynağı olan Ozan için, takdir paylaşımları da art arda geldi.

Güncel Yazılar