Ozan Tufan İçin İki Ezeli Rakip Sıraya Girdi

Süper Lig ekiplerinden olan Fenerbahçe’nin başarılı ismi Ozan Tufan için Beşiktaş yolları görünmeye başladı. Sarı lacivertli takımın Çaykur Rizespor maçı kadrosunda ilk 11’de yer almaması ile şaşırtan orta saha oyuncusu, formayı ise Tolga Ciğerci’ya kaptırdı.

Fenerbahçe’nin başarılı isimleri arasında yer alan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan için Beşiktaş yolları görülmeye başladı. Jose Sosa ve Mert Hakan olmasına rağmen ise formayı Tolga Ciğerci’ye kaptıran milli yıldızın rahatsızlığı ise devam ediyor.

Bu süreçte yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir tempo ile sürdüren Beşiktaş’ın da gündeminde Ozan Tufan adı sıkça geçmeye başladı.

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın kadrosunda görmek isteyen Ozan Tufan için ısrarı devam ederken, 25 yaşındaki oyuncunun ise bir süredir teknik adamla dirsek teması halinde olduğu öğrenildi.

Beşiktaş’a Gidebilir

Öte yandan edinilen bilgilere göre Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim de Ozan Tufan’ın durumunu yakından takip edenler arasında yer alıyor.

Ozan’ın ise Galatasaray’dan daha çok Beşiktaş’a gitmeyi tercih ettiği bilgisi edinildi. Özellikle de bu süreçte Sergen Yalçın’ın Dorukhan-Ozan takası son zamanlarda spor gündeminde ilk sıralarda sık sık yer alan konular arasında bulunuyor.

Güncel Yazılar