Ozan Tufan Verdiği Doğal Tepkiyle Yine Yüzleri Güldürmeyi Başardı

Süper Lig ekiplerinden olan Fenerbahçe’de forma terleten orta saha oyuncusu Ozan Tufan yaptığı açıklamalarla yine güldüren isim oldu.

Fenerbahçe ekibinin yıldız isimleri arasında yer alan 25 yaşındaki orta saha mevki oyuncusu Ozan Tufan, Çaykur Rizespor deplasmanının ardından takım otobüsünde muhabirin sorularına yanıt verdi. Verdiği tepkilerle herkesi güldüren milli futbolcu, komik görüntüleri ile yine gündem oldu.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun açılış haftasında Çaykur Rizespor ekibi ile kozlarını paylaşan Fenerbahçe, mücadeleden 3 puanla dönmeyi başardı. Maçın ilk 11 kadrosunda yer almayan fakat sonradan dahil olan Ozan Tufan ise takım otobüsündeki konuşmaları ile güldürdü.

Galibiyet sevinci sonrası takım otobüsünde muhabirin sorularına cevap veren orta saha oyuncusu, keyifli anları ile de gülümsetti.

‘Abi beni bi sal ya’ Sitemi Yüzleri Güldürdü

Kendisine soru yönelten muhabire ‘Abi beni bi sal ya’ diyerek yanıt veren Ozan Tufan, yıllardır hep beraber olduklarını ve hep kendisiyle röportaj yaptığından yakındı. Oyuncunun bu sitemine kahkahayla cevap veren takım otobüsü, eğlenceli ortama ayak uyurdu.

Ozan’ın yanında yer alan Caner Erkin’in de konuşmaya katılması ile daha da eğlenceli bir hal alan röportajda ortaya çıkan keyifli görüntüler ise tüm izleyenleri güldürdü.

Güncel Yazılar