Ozan Tufan’ı Hatırlatan Komik Pas

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, geçmişte yaşadığı bir olayla tekrardan spor gündemine oturdu. 25 yaşındaki milli futbolcu, saha kenarında maça hazırlanan Umut Bulut’a pas atarak milyonları güldürmüştü. Fakat şimdi sarı lacivertli takımın kaptanının başına gelen durum, başka bir sporcunun da başına geldi.

Fenerbahçe’de top koşturan başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, geçmişte yaşamış olduğu bir anı ile tekrardan gündem oldu. Mücadele sırasında oyunun hızıyla hareket eden yetenekli sporcu, saha kenarında maça girmeye hazırlanan Umut Bulut’a pas atmıştı. Bu hareketi ile de millyonları güldürmüştü. Bu olay ile çok sayıda haberde yer alan ve çok konuşulan oyuncunun başına gelen, başka bir futbolcunun daha başına geldi.

Saha Görevlisine Pas

Milli maçta henüz oyuna girememiş fakat saha kenarında hazırlığını yapan Umut Bulut’a pas atan Ozan Tufan, saha kenarındaki görevliye pas atan oyuncu ile tekrar hatırlandı.

Futbolun vermiş olduğu hızlı düşünme ve hareket etme eylemi neticesinde, sporcuların hareketlerinin bazen komik görüntülere imza atması hemen her maçta yaşanan bir durum. Saha kenarındaki görevliye pas atan oyuncu da, tıpkı milli maçta oyuna henüz girmemiş Umut Bulut’a pas atan oyuncu gibi tarihe geçmişti.

25 yaşındaki orta saha mevki oyuncusunu tekrardan gündem yapan durum, futbolseverleri de güldürdü.

Güncel Yazılar