Ozan Tufan İddiası Gündem Oldu

Fikret Orman’ın Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in istemiş olduğu oyuncuları almadığı gündem oldu. Teknik adamın istediği oyuncuların başında ise Ozan Tufan ve Enes Ünal geldiği öğrenildi.  

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, kadrosunda görmek istediği iki ismin takıma alınması hususunda sıkıntı yaşadı. Fikret Orman’ın, teknik adamın istediği iki milli futbolcuyu kadroya almadığı öğrenildi. O isimlerin ise Ozan Tufan ve Enes Ünal olduğu bilgisi edinildi.  

Tecrübeli teknik adamın, Beşiktaş Kulübü’nün başına geçerken Enes ve Ozan’ı kadroya almak istediği öğrenildi ve ikisinin de kendisiyle çalışmak istediğini ifade etmişti. Bu süreçte ise Kara Kartal yönetimi Ozan Tufan’ı kadroya almak için Fenerbahçe ile yarışa girmişti. Fakat edinilen bilgilere göre 7 milyon Euro’luk bedel verilmeyince, istenilen transfer gerçekleşmedi.  

Fenerbahçe Vazgeçmeyecek Gibi Görünüyor  

Öte yandan Enes Ünal için de görüşme yapılmadığı öğrenildi. Bu süreçte de Bursaspor ekibinin istemiş olduğu 5 milyon Euro değerindeki bedel, transferin düşünülmesine neden oldu.  

Sonraki dönemde Ozan ve Enes’in takımlarda istenileni verememesi sebebiyle, yönetim de Şenol Güneş’in isteklerini yerine getirmemeye başladı.  

Şimdilerde Fenerbahçe ekibinin 25 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu, sarı lacivertli takımdaki üstün performansıyla dikkatleri çektmeyi devam ediyor. Premier Lig ekiplerinin başarılı sporcuyu istemesine rağmen ve 20 milyon Euro gibi bedeller konuşulurken, sarı kanarya yönetiminin ise Tufan’dan vazgeçmeye niyeti yok gibi görünüyor.  

Güncel Yazılar