Ozan Tufan İdmandaki Hırsıyla Dikkatleri Yine Çekti

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, bayram sonrası maç hazırlıklarına yoğun bir tempo ile başladı. Sarı lacivertli takımın gözde oyuncusu Ozan Tufan da gerçekleşen idmana katılanlar arasında yer aldı.

 

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de liglere 19 Mart gününden sonra süresiz olarak ara verilmişti. Maçların ise 12 Haziran tarihi itibariyle tekrar başlayacağının duyurusu yapıldı. Bu duyurunun ardından spor kulüpleri de uzun bir dönemin ardından antrenmanlarına başladı.

 

Yeni sezona çok sıkı bir hazırlık yapan ve ligin kalan 8 mücadelesinde de galibiyet hedefleyen Fenerbahçe ekibi de, Ramazan Bayramı sonrasında çalışmalarına başladı. Sarı lacivertli takımın başarılı oyuncularından Ozan Tufan da, önceki idmanlardaki hırsını, bu idmanda da tekrar yaşattı.

 

Mehmet Aurelio Da Katıldı

 

Koronavirüs sebebiyle antrenmanların bireysel olarak yapıldığı dönemin ardından, takım antrenmanında aldığı kilolarla gündem olan 25 yaşındaki orta saha mevki oyuncusu, bu antrenmanda da azmiyle dikkat çekti.

 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan tesislerinde hazırlıklarına devam eden sarı kanarya, idmanda ise ağırlıklı olarak kuvvet ve dayanıklılık çalıştı.

 

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde kampa giren Fenerabhçe ekibi, saat 11:00 itibariyle ısınma ve koordinasyon hareketleriyle idmana başladı.

 

Kuvvet ve dayanıklılık parkurundaki çalışmalarla idmana devam eden ekip, düz koşu ile de çalışmasını tamamladı.

 

Teknik ekibin yeni ismi Mehmet Aurelio da, çalışmalara katılanlar arasında yer aldı.

Güncel Yazılar