Ozan Tufan’a Takımda Yeni Görev

Fenerbahçe ekibinde özellikle bu sezon üstün permansı ile dikkatleri çeken Ozan Tufan, teknik ekibin seçtiği isimler arasında yer aldı. 25 yaşındaki orta saha oyuncusu için Sportif Direktör Emre Belözoğlu’ndan daha fazla sorumluluk alması adına görev teslimi yapıldı. Başarılı oyuncuya verilen görevler, Tufan’ın gelecek sezonda da takımda olacağının mesajlarını vermiş oldu.

 

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan, bu sezon göstermiş olduğu üstün performans ile dikkatleri çekti. Yeşil sahadaki başarısı ile Premier Lig ekipleri tarafından da transfer listelerine giren 25 yaşındaki orta saha mevki sporcusu, kendi kulübünde ise büyük sorumluluklar altına alındı.

 

Takımda kaptanlık pazubandını da takan Tufan için ise, Fenerbahçe ekibinin Sportif Direktörü Emre Belözoğlu tarafından yeni görevler verildi.

 

Emre Belözoğlu Dümeni Teslim Edecek

 

Hırsı ve çalışma azmi ile hem teknik ekibin hem de arkadaşlarının en güvendiği isim haline gelen Ozan Tufan, Emre Belözoğlu’nun futbol kariyerine son vermesi ve Sportif Direktör koltuğuna oturmasının ardından, kaptanın yerine geçmiş olacak.

 

Takımdaki yerini Tufan’a verecek olan tecrübeli futbolcu, bu görev takdimi ile çok daha büyük bir sorumluluk yüklemiş olacak.

 

25 yaşındaki futbolcunun da bu görevi layıkıyla yerine getirmesi hususunda kimsenin bir şüphesi bulunmuyor.

Güncel Yazılar