Sergen Yalçın Yeni Bir Ozan Tufan’ın Peşinde

Süper Lig ekiplerinden olan Fenerbahçe’nin yıldız isimlerinden biri olan Ozan Tufan, spor kulüpleri için adeta bir rol model haline geldi. Özellikle de tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın, sarı lacivertli sporcuyu tekrardan futbola döndürmesi de çok kişi için umut kaynağı oldu.

Şimdilerde Beşiktaş ekibinin teknik direktörlük görevini üstlenen Sergen Yalçın, Alanyaspor ekibindeki hocalık sürecinde yeni bir Ozan Tufan ortaya çıkarmıştı. Fenerbahçe’deki performansı beğenilmeyen ve bu sebeple de Alanyaspor’a kiralık olarak gönderilen Tufan’ın sarı lacivertli takıma dönüşü ise efsane olmuştu.

Tekrardan Fenerbahçe formasını giyen başarılı orta saha oyuncusu, sahadaki üstün performansı ile herkesi şaşırtmış ve ilk 11 kadrolarının da vazgeçilmez ismi haline gelmişti. Bu başarısının ardında ise kendi çalışkanlığı, azmi ve hırsının yanı sıra Sergen Yalçın’ın imzası vardı.

Sırada Güven Yalçın Var

Ozan’ı bırakmayan ve yıldız haline gelen Beşiktaşlı teknik adam, şimdi ise aynı modeli Güven Yalçın için kullanmaya karar verdi. Genç sporcu için siyah beyazlı yönetimle de görüşen çalıştırıcı, sporcunun mutlaka kadroda yer almasını istediğini ifade etti.

Ozan Tufan imzası gibi, bir Güven Yalçın da yaratmak isteyen teknik adam, yetenekleri keşfetme ve pes etmeme özelliği ile de tekrar gündem isimlerin başında geldi.

Güncel Yazılar