Ozan Tufan Yerine Gelecek İsim Belli Oldu

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Ozan Tufan yerine, sarı lacivertli yönetim yeni bir isme odaklandı. 25 yaşındaki orta saha mevki futbolcusu satılığa çıkacaklar arasında yer aldığı için, yönetim onun yerini başarılı sporcu Berat Özdemir ile doldurmayı planlıyor.

Fenerbahçe ekibinde forma terleten başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, sahadaki üstün performansı ile Premier Lig ekiplerinin dikkatini çekmeyi başardı. Mali krizin yaşandığı bu günlerde ise sarı lacivertli yönetimin kaptanı satılığa çıkarması ve kendisinden bir gelir elde etmesi planlanıyor. Fakat takımda önemli bir yere sahip olması sebebiyle Tufan yerine gelecek isim ise büyük bir merak konusu.

Berat Özdemir İçin 2 Milyon Euro Teklif

Koronavirüs salgını sebebiyle liglere uzun bir süre ara verilmiş ve Fenerbahçe yönetimi de bu süreçte transfere odaklanan takımların başında gelmişti. Yaz transfer döneminde yapılacak transferde, kadroya dahil olacak isimlerin planlarını yapılıyordu. Yönetim, TFF 3. Lig’de mücadele eden Gölcükspor ekibinden ise genç futbolcu İsmail Yüksek’i kadrosuna dahil ettiğini geçtiğimiz günlerce açıklamıştı.

Ortaya atılan iddiaya göre ise, Ozan Tufan yerine Berat Özdemir kadroya dahil olabilir. Yetenekli futbolcu için Gençlerbirliği Kulübü’ne 2 milyon Euro bonservis bedeli verilmesi planlanıyor. Eğer başarılı oyuncu sarı lacivertli ekibe gelmeyi kabul ederse, Tufan’a gelen teklifler de rahatlıkla değerlendirilebilecek.

Güncel Yazılar